Ruský chlapec tvrdí, že je z Marsu a predpovedá apokalypsu!

Chlapec, narodený v roku 1996 v meste Volžskij už v 15. dni dokázal držať hore hlavičku, v 4. mesiaci povedal prvé slovo a v 7. už dokázal sformulovať vetu.  

boris-predpoved-indigo-dieta-mars-mimozemstania-apokalypsa
youtube.com & sarah5/bigstock.com
.

Premýšľali ste niekedy o existencii života na iných planétach? Náš vesmír je neobmedzený, možno v jednom z jeho kútov sú inteligentné bytosti, ktoré ako my dokážu milovať a trpieť, vytvárať majstrovské umelecké diela a vymýšľať nové technológie. Môže sa vám zdať, že toto všetko je fikcia spisovateľov beletrie a futuristov. Avšak už v 19. storočí Jules Verne predpovedal rôzne veci, ktoré sa neskôr stali skutočnosťou.

Svet bol šokovaný príbehmi chlapca z Ruska, ktorý už roky hovoril neuveriteľné veci. Jeho slová o mimozemských bytostiach z hlbín Marsu sú presvedčivé aj pre známych skeptikov. Od svojho narodenia Boris Kipriyanovič preukazoval mimoriadne schopnosti. Chlapec, narodený v roku 1996 v meste Volžskij už v 15. dni dokázal držať hore hlavičku, v 4. mesiaci povedal prvé slovo a v 7. už dokázal sformulovať vetu. Sotva dovŕšil jeden rok, začal sa učiť čítať a dokázal prečítať novinové články. Vo veku 2 rokov maľoval s farbičkami.

Raz si dokonca sadol do pózy lotosového kvetu a začal hovoriť svojim rodičom o svojom minulom živote na Marse. Jeho matka bola šokovaná. Pedagógovia ho prezývali malým géniom, pretože jeho vedomosti sú proste úžasné

Pokračujte nižšie v čítaní článku: