Teraz ľutujem, že som podal o rozvod so svojou manželkou. Nerobte tu istú chybu ako ja… Riaďte sa týmito bodmi

Vytvoril zoznam typov, ktoré by povedal svojmu mladšiemu ja, a dúfa, že to pomôže iným mužom vo vzťahoch.

John Pring/bigstock.com

Gerald sa po šestnástich rokoch manželstva rozviedol so svojou partnerkou. Práve rozvod ho však naučil veľa vecí, ktoré sa rozhodol zdieľať s ľuďmi po celom svete. Vytvoril zoznam typov, ktoré by povedal svojmu mladšiemu ja, a dúfa, že to pomôže iným mužom vo vzťahoch.

1.Neprestávajte sa snažiť. Veľa mužov robí chybu, že keď sa dostanú do manželstva, okamžite sa prestávajú o svoju partnerku zaujímať. Pre ňu je však dôležité, aby ste sa správali rovnako zamilovane, ako na začiatku vášho vzťahu.
2. Darujte jej celé svoje srdce a nemyslite na iné ženy. Môžete byť milí a priateľskí, ale vo vašom srdci by mala byť len vaša žena.
3. Skúste sa do nej zamilovať každý deň odznova. Keď to budete robiť, tak iskra vášho vzťahu nikdy nevyhasne.

Mohlo vy vás zaujímať: Ak vás váš partner kritizuje alebo flirtuje s inými, hrozí, že vás už nemiluje. 10 signálov toho, že niečo vo vzťahu nie je v poriadku…

4. Všímajte si dobré veci. Po určitej dobe vo vzťahu všetci robíme to, že sa viac sústredíme na tie zlé vlastnosti. Tie dobré sú však stále tu tiež, nezabúdajte na ne.
5. Nesnažte sa ju zmeniť a berte ju takú, aká je.
6. Za svoje šťastie ste zodpovedný len vy sám. Neprenášajte na ňu svoju nervozitu alebo hnev, keď sa vám niečo nepodarí.

Pokračujte nižšie v čítaní článku a zistíte, čo všetko by ste si mali vážiť a ceniť: