Notoricky známu pieseň Hej sokoly, sme počuli už v mnoho verziách od mnoho rôznych interprétov. Naposledy to bol Ivan Tásler spolu so skupinou Kandráčovci, ktorí spoločne roztancovali celé Slovensko a dnes sa o to pokúša rómska kapela Gipsy Čave a my si myslíme, že naozaj úspešne.

Pieseň prespievali v garáži, ale na kvalite a zábave to vôbec neuberá. Toto je dôkaz toho, že niekedy stačí len talent a všetko ostatné je nepodstatné. Na YouTube majú títo chlapci naozaj úspech a ich videá sa môžu pýšiť miliónovými zhliadnutiami. Ani toto podľa nás nebude výnimkou.

Mohlo vy vás zaujímať: Košickí hasiči vydali hudobný videoklip, ktorý sa okamžite stal populárnym. Už ste ho počuli?

Hudba v podaní rómskych interprétov je charakteristická živelnosťou, dynamikou a zvučnými tónmi. Niejedna pieseň sa bežne hráva na svadbách alebo rôznych podujatiach a ľudia ovládajú slová od začiatku do konca. Skutočne majú niečo do seba.

Nuž, náš tajný tip na pieseň minimálne tohto mesiaca je určite táto podarená skladba v podaní tejto talentovanej skupiny. Držíme palce a dúfame, že aj ich ďalší počin bude minimálne takto dobrý a úspešný.

Neprehliadnite: Ruská pesnička, ktorá preletela svetom! Tie zahraničné sa môžu popri nej schovať

Nenechajte si újsť: Pieseň, ktorá sa vám dostane pod kožu a nabije energiou. Talentovaný Ján Bendig a krásna Monika Bagárová naspievali hit tohto leta