Chlapcová matka sa dopustila drobnej chyby, vďaka ktorej zažila najhorší okamih v živote. Teraz varujú všetkých rodičov, aby si dávali pozor!

Je to jedna z našich nepatrných, avšak nebezpečných chýb, na ktorú nešťastne doplatila aj táto rodina

unos-pozor na deti-dieta-chlapec-rodicia-vystraseny rodicia-co robit ak vam unesu dieta-zmiznute dieta-chlapec na plazi
nstagram.com

Začali kráčať medzi ľudí a pýtať sa, či nevideli chlapca. Štvorročný, svetlé vlasy, červené tričko. Niekto si ho snáď všimnúť musel! A skutočne ho po štvrť hodine neďaleko pláže našli. Podľa informácií sa únosca v bielom tričku chytil príležitosti, chytil Jakea za ruku a viedol ho preč s cieľom ukázať mu skutočnú raketovú loď. Malé dieťa nevie, kedy mu klameme, nie keď vyrastá v úprimnej domácnosti.

Keďže únosca vedel, že popri hlasných výkrikoch na pláži nezostane nepovšimnutý, nechal ho teda na mieste a ticho odišiel z miesta, kde chlapca nechal samého. Dokázal nám, že ukradnúť niekomu dieťa na ulici či na preplnenom mieste, ako napríklad pláž, nie je vôbec zložité.

Mohlo vy vás zaujímať: Žena sa pokúsila o šialený čin! Pozrite sa, čo chcela ukradnúť z nemocnice v nákupnej taške.

Lucinda uviedla najzákladnejší príklad toho, čo urobíme v momente, kedy zistíme, že dieťa nie je v našej prítomnosti. Je to to najjednoduchšie, čo môžeme v takejto situácii urobiť, a pokiaľ sa stratený nachádza skutočne len kúsok ďalej, tak aj veľmi účinné. Určite by to mala byť jedna z prvých vecí, ktoré urobíme, keď sa nám dieťa náhodou stratí. Zároveň s týmto krokom je veľmi dôležité požiadať ľudí o pomoc. „Viac hláv, viac rozumu,“ tým by sme sa mali riadiť hlavne v takýchto nebezpečných situáciách.

Myslite na tieto prvotné rady, a taktiež na to, že naše dieťa nie je ešte obranyschopné. Naozaj sa únosy maloletých dejú po celom svete nespočetne.

Nenechajte si újsť: Pokúsili sa uniesť dievča. Predstavovali si to však jednoduchšie, ako to v skutočnosti bolo.