Chlapcová matka sa dopustila drobnej chyby, vďaka ktorej zažila najhorší okamih v živote. Teraz varujú všetkých rodičov, aby si dávali pozor!

Je to jedna z našich nepatrných, avšak nebezpečných chýb, na ktorú nešťastne doplatila aj táto rodina

unos-pozor na deti-dieta-chlapec-rodicia-vystraseny rodicia-co robit ak vam unesu dieta-zmiznute dieta-rodicia
instagram.com/100bucketlistadventures/

Napriek tomu, ako často sme vystavení nešťastným správam a upozorneniam o nezvestných deťoch, je pre ľudí ťažké myslieť na takéto ohrozenie v každej sekunde. Je to jedna z našich nepatrných, avšak nebezpečných chýb, na ktorú nešťastne doplatila aj rodina Dawesová. Po skúsenosti na pláži v Bournemouthe však voči takýmto mediálnym správam majú oveľa väčší rešpekt.

Malý štvorročný Jake, vychovaný k vedomiu, že sa nemá rozprávať s cudzími ľuďmi, či odchádzať od svojich rodičov, placho kráčal držiac svoju mamu za ruku po preplnenej pláži. Jakeova mama Lucinda sa dopustila drobnej chyby, o ktorej by si nikto nebol pomyslel, že by mohla tak drasticky zmeniť situáciu. Žena chcela niečo zdvihnúť zo zeme, pustila teda synovu ruku a zohla sa. Keď sa však zdvihla späť na nohy, jej potomka nikde nebolo.

Do domu v ktorom bolo malé dieťa sa dostal zlodej. Zachránil ho však hrdinský čin opatrovateľky!

Povzbudzujúcou myšlienkou pre ňu bolo, že sa určite nemohol dostať ďaleko. Prvotná vec, ktorú v takejto situácii začne človek robiť, je kričať meno strateného. Môže to znieť akokoľvek hystericky, medzi ľuďmi nemá inú možnosť. Lucindu počul istý kadet spolu so svojou skupinou kadetov a okamžite sa jej dali na pomoc.

Pokračujte na druhej strane nižšie: