Láska rodičov a starých rodičov je skutočne neprekonateľná. Nič na svete ju nedokáže nahradiť. Tak, ako milujeme svoje ratolesti nemilujeme vari nikoho. Je to jedinečný druh lásky, ktorý sa nedá popísať slovami. Dá sa len precítiť. Pri svojich deťoch a vnúčatách zmäklo nejedno srdce a v očiach sa objavila nejedna slza radosti, dojatia či hrdosti.

Naše deti nám okrem iného dávajú pocit, že tu na Zemi ostane niekto po nás. Zároveň máme možnosť vychovať si ich a poskytnúť im lásku, ktorú nám budú o niekoľko rokov vracať. Žiaľ nie každý má také úžasné deti, ktoré si na neho v jeho starobe dokážu vždy, pravidelne nájsť čas a prísť na návštevu. Toto však zaručene  nie je prípad Jennifer Barclay a jej otca.

Jennifer spolu so svojou malou dcérkou ho chodia pravidelne navštevovať každý týždeň.

„Na naše spoločne prežité chvíle sa vždy veľmi teším. Starý otec už pri našom pravidelnom zvítaní dodá mne aj mojej dcérke plno energie. Čas strávený v jeho spoločnosti nikdy nepovažujem za premárnený. Dokonca aj maličká sa na neho vždy veľmi teší. Každý, kto má ešte starých rodičov by ich mal navštevovať a vážiť si ich. Rovnako ako deti pre rodičov, aj rodičia sú darom pre deti.

Pri každom privítaní sa s mojím otcom som ostala dojatá z jeho radostnej reakcie. Preto som sa rozhodla s vami podeliť o tento jedinečný okamih a nahrala som si ho na video,“ napísala autora príspevku.

Príspevok dosiahol vo veľmi krátkom čase neuveriteľných 8 miliónov pozretí a 600 tisíc like-ov.

Mohlo vy vás zaujímať: Jeho babička prišla bez ohlásenia, aby ho prekvapila. Chlapcová reakcia na seba nenechala dlho čakať.

Nenechajte si újsť: Tento býk bol celý život väznený! Toto je jeho prvá reakcia čo ho prvýkrát pustili z klietky