1.Viera v lepší zajtrajšok:
Nie vždy sa človeku darí tak, ako by chcel. Niekedy je to len zlý deň, no občas zlé obdobie. Môže trvať aj týždeň, či mesiac. Dôležité je veriť, že zajtra bude lepšie. Treba sa nadýchnuť a povedať si, že príde niečo lepšie. Nemali by sme ani podceniť silu modlitby.

Nie je podstatné, či veríte v Boha, vesmír, škriatkov alebo víly, ak v niečo úprimne veríte Vyššia moc vždy nájde spôsob, ako želanie splniť. Netreba zabúdať, že trpezlivosť ruže prináša.

2. Rešpekt k samému sebe a ostatným:
Je nevyhnutné, aby sme mali v úcte nielen ľudí v našom okolí, ale aj samých seba. Mnohí to so sebavedomím preháňajú, avšak zdravé sebavedomie nikomu nemôže ublížiť. Práve naopak. Pomôže vám uvedomiť si vlastnú hodnotu a hodnotu iných.

Taktiež je nevyhnutné počúvať názory iných a nepresviedčať ich nasilu o svojej pravde. Je v poriadku, že každý považuje za dôležité niečo iné. Nie nadarmo sa hovorí sto ľudí, sto chutí.

Neprehliadnite: Pravdivý indický test podľa masiek napovie veľa o vašej osobe. Vyberte si jednu masku, ktorá sa vám najviac páči

3. Dokonalosť neexistuje:
Každý robí chyby. Nikto učený z neba nespadol. Perfektný človek nikdy nebol a ani nebude. Dôležité je nevyťahovať niekoho nedostatky pred ostatnými. Ohováranie je zákerné a nie zakaždým sa vypláca. Je potrebné zamyslieť sa aký obraz to vypovedá o nás samotných. Výsmešky ešte nikoho nespasili.

Článok pokračuje na druhej strane: