Priznanie Slovaka, ktorý uverejnil svôj príspevok na internete rozhnevalo veľké množstvo žien! Poradíte mu, prečo je jeho partnerka naňho naštvaná ?

facebook.com

Ak ste pravidelnou návštevníčkou celosvetovo známej sociálnej siete facebook, zaručene poznáte stránky, ktoré sa zaoberajú priznaniami. Ľudia jednoducho napíšu svoje tajomstvo alebo nejakú myšlienku, s ktorou sa chcú podeliť s českými a slovenskými čitateľmi. Nedávno sa na Priznaní žien objavil post od muža, ktorý sa sťažuje na svoju priateľku. Údajne mu vadí, že ho neustále obviňuje z toho, že jej nepomáha. Mladík pochádzajúci zo Slovenska, ktorý má len 30 rokov sa pýta žien, čo má to celé znamenať a žiada vysvetlenie správania a nespokojnosti svojej družky. Možno sa vám podarilo už toto priznanie zachytiť. Ak to tak však nie je, my vám ho teraz sprostredkujeme.

Muž píše: „Ženy. Potrebujem od vás vysvetlenie. S frajerkou spolu žijeme rok. Obaja máme trvalé zamestnanie a príjem. Zatiaľ deti nemáme. Moja drahá polovička mi však neustále vyčíta, že jej nepomáham, nevážim si ju a podobne. Uznávam síce, že ona je výlučne tá, ktorá sa stará o domácnosť, lenže ja neviem variť ani prať. Poriadok mám rád, no obzvlášť si na ňom nepotrpím. Nakupovať chodíme spolu, keďže sa príliš do drogérie a potravín nevyznám. S upratovaním taktiež nepomáham nakoľko nemám k tomu vzťah a nevidím v tom zmysel. Načo upratovať oblečenie keď si ho na druhý deň dám opäť na seba? Alebo iné veci, keď za pár dní budú rozhádzané opäť? Ďalej sa sťažuje, že jej nedávam darčeky. Nechápem to, však ona veľmi dobre vie, že ja nikomu nikdy nič zbytočne nekupujem. Ja od nej podobné hlúposti tiež, nevyžaduje tak prečo ma nechápe?