Wow! Žena kúpila starý autobus a prerobila ho na nepoznanie. To, čo s ním spravila je dôkaz, že v jednoduchosti je krása!

Keď si Jessie v roku 2015 tento autobus kupovala, tak nemala spravený dokonca ani vodičský preukaz. Pozrite, čo z neho dokázala vytvoriť!

autobus-usa-pojazdny dom
instagram.com/thebustinyhome

Autobusu v devastujúcom stave opäť vdýchla život istá  tridsať ročná Jessie Lipskin z New Yorku. Obyčajný dopravný prostriedok, ktorý bol predtým vhodný iba na šrotovisko, zmenila na nepoznanie.

Autobus kúpila z internetovej stránky eBay, kde je možné nájsť všetko od elektroniky až po oblečenie, či spotrebiče. Jessie tam objavila autobus, ktorý vtedy stál niečo cez šesťtisíc eur. Dlho túžila po karavane alebo malo útulnom domčeku, a tak jej v hlave skrsol nápad, ako dať tieto dve veci dohromady.

Pojazdným domom na niekoľkých kolesách si nakoniec splnila sen. Pustila sa do rekonštrukcie a dnes má autobus z roku 1966 sprchu, práčku, sušičku, či umývadlo. Samozrejme, nájdete tam posteľ, kuchynku, či skrine. Má všetko zariadenie bytu alebo domu.

Pokračujte v čítaní článku nižšie, kde nájdete spomínané fotky: