Pre svojho manžela mala nečakané prekvapenie. On ju však po príchode domov prekvapil ešte viac.

To, čo sa prihodilo tejto žene, by ozaj nečakal nikto!

prekvapenie-zena-manzel
ilustračný obrázok: mrs.kohanova/bigstock.com

Všetci sa potrebujú vo svojom vzťahu, hlavne vo svojom manželstve navzájom prekvapiť. Vymyslieť niečo špeciálne, čo oživí vzťah. O niečo podobné sa pokúsila aj Zuzana, ktorá mala veľké plány so svojím manželom Braňom.

Ako sama Zuzana tvrdí, so svojím manželom mala stále veľmi úprimný, krásny a harmonický vzťah. V deň, keď sa blížilo ich prvé výročie svadby sa rozhodla, že ho prekvapí.

Mohlo vy vás zaujímať: Tomuto sa povie neuveriteľné šťastie! Čašníčka dostala za obsluhu niečo, o čom sa jej ani len nesnívalo!

„Viem, že som možno nebola nijako originálna, avšak chcela som trochu okoreniť náš vzťah, a preto mi napadol šialený plán, ako môjho milovaného manžela prekvapiť. Rozhodla som sa postaviť v ten večer v červenej spodnej bielizni a v topánkach na vysokých podpätkoch. To ale nebolo všetko. Hlavný bod tohto večera bola špeciálna večera. A tým špeciálnym som mala namysli naozaj niečo výnimočné. Trošku som sa inšpirovala filmom Sex v meste, a tak som a rozhodla podávať večeru úplne nahá.“ Opisuje svoje plány Zuzana.

Pokračujte v čítaní príbehu na ďalšej strane nižšie: