Bývalý manažér Michaela Schumachera, sa rozhodol skoncovať s klamstvami. Povedal pravdu o tom, ako je na tom sedemnásobný majster formule 1!

michael schumacher-zdravotny stav
gfadel/bigstock.com & viledevil/bigstock.com

Michael Schumacher je sedemnásobný majster sveta formule 1, ktorý mal v roku 2013 vážnu nehodu na lyžiach a odvtedy o ňom verejnosť nič nevie. Pri tejto nehode utrpel vážne poranenie hlavy a odvtedy ho nikto nevidel.

Jeho dlhoročným manažérom bol Willi Weber. Priamo po pretekárovej nehode mala verejnosť správy o jeho stave od nemocničných pracovníkov, ale po čase sa o neho starala rodina a informácie prichádzajú len od nej.  Podľa najnovších informácii, ale rodina verejnosti nehovorí pravdu o zdravotnom stave pretekára.

viledevil/bigstock.com

Willi Weber sa ale rozhodol ,že má týchto klamstiev dosť, a chce povedať pravdu. Svoje svedectvo publikoval v nemeckom časopise Bunte.

Mohlo by vás zaujímať: Po smrti manžela bola úplne na dne. Po čase zistila, že jej zanechal najkrajšiu vec v živote!

Na začiatku článku sa vyjadril, že kvôli tomu, že povie pravdu, bude mať zrejme problémy s Michaelovou rodinou, ktorá stále skrýva dôležité informácie. Hovorí, že ľuďom nehovoria pravdu a informácie stále skresľujú. Ďalej v rozhovore sa vyjadril, že rodina Michaela Schumachera jednoducho nechce vziať ľuďom nádej, pretože veľa ich dúfa v to, že pretekára ešte niekedy uvidia na trati. A z toho uvedeného bohužiaľ vyplýva, že podľa neho je táto šanca mizivá, až skoro nulová.

gfadel/bigstock.com

Mohlo by vás zaujímať: Dievča sa milo smeje a opaľuje na slnku. Netuší, že je to jej posledný deň pred koncom…