Video: Čo dieťa zaujme skôr? Hračka alebo bežná vec z domácnosti? Budete prekvapení!

Pre svoje ratolesti sa mamičky snažia nakúpiť krásne a podnetné hračky, no niekedy stačí zašušťať mikroténovým vreckom a detský úsmev je na svete.

dieta-hracky-bezne veci-volba-pozornost deti-detska pozornost
youtube.com/ Story of This Life

Detská pozornosť dokáže byť veľmi rozpačitá a udržať ju na jednom predmete býva miestami extrémne náročná úloha. Zrejme pre mamičky nebude novinkou, že práve obyčajné predmety z domácnosti sú pre deti najväčším lákadlom.

Pre svoje ratolesti sa mamičky snažia nakúpiť krásne a podnetné hračky, no niekedy stačí zašušťať mikroténovým vreckom a detský úsmev je na svete. Či sa jedná o vlhčené utierky, kľúče, nabíjačky, krabice, alebo iné drobné predmety v domácnosti, pre deti je to poklad, ktorý na pár minút zabaví ich prelietavú pozornosť.

Mohlo vy vás zaujímať: Svojmu mužovi neverila, preto umiestnila do obyvačky kameru ako sa stará o ich spoločné dieťa. To, čo videla ju…

Jedna mamička sa dokonca rozhodla so svojou dcérkou urobiť malý experiment, pri ktorom pred svoje dieťa pokladala dve veci. Jednou bola hračka, druhou bol nejaký obyčajný predmet, ako napríklad kľúče.

Pokračujte na video na druhej strane nižšie: