Pozrite sa, aké tresty dostávajú ženy za neveru v rôznych krajinách sveta!

pixabay.com

Vo všetkých dobách bolo cudzoložstvo považované za niečo neprípustného a odsúdeniahodné. V minulosti to bolo veľmi zložité, mohli za to odsúdiť človeka. Ale v dnešnej dobe sa nevera už nepovažuje za nejaký zločin. Dnešná spoločnosť sa s tým dokáže vyrovnať a svojimi pocitmi sa vyrovnať po svojom.

Ale sú krajiny, kde aj v dnešnej modernej dobe kruto trestajú neverníkmi a nevernica. A verte mi, nie je to vtip. Predkladáme vám výber krutých trestov za manželskú neveru, ktoré boli zaznamenané v rôznych dobách a praktizujú sa do dnes. Je potrebné poznamenať, že vo väčšine prípadoch ide o ženy.

Turecko
Ak sa preukázala nevera, so ženou sa zaobchádzalo dosť drsne: dali ju do vreca spolu s mačkou a bili reťazami, pričom sa snažili zasiahnuť zviera. Až do tej doby, kým žena nezomrela.

Kórea
Nevernicu prinútili piť ocot, kým sa nenafoukla ako bubon. Potom ju bili palicami, kým nezomrela.

Amerika
U niektorých kmeňov, ktoré žili kedysi v Amerike, nevernicu hodili k nohám vodcu, lámali jej kosti a rezali jej telo na kúsky. Potom ju celé spoločenstvo zjedlo.

Pakistan
V tejto krajine podľa práva šaría ženu, ktorá podviedla svojho manžela, odsúdili na trest smrti obesením.

Afrika
V Afrike sa nachádza malé kráľovstvo Luang, kde kedysi bolo zvykom neverného zhodiť z útesu do mora. Dnes takto trestajú ženy. Výsledok si viete domyslieť.