Láska je krásna a túžia po nej všetci. Avšak vo svete, v ktorom žijeme, je naozaj ťažké nájsť si vhodného partnera či vybudovať pevný a dlhotrvajúci vzťah. Omnoho ťažšie je nájsť si svoju spriaznenú dušu po mnohých neúspešných vzťahoch ktoré skončili zlomeným srdcom.

Ak ste s partnerom na začiatku alebo je to dlhší vzťah a niečo nehrá úplný prim, položte si 5 základných a jednoduchých otázok. Ak prevažujú odpovede nie, tak asi niečo nie je v úplnom priadku.

1. Je váš život lepší odkedy ste sa stretli?
Nie žeby váš život predtým bol zlý či nemal zmysel, ale odkedy ste sa stretli je všetko tak akosi jednoduchšie. Cítite podporu a lásku, problémy sa tiež riešia ľahšie a vy cítite príliv energie a lásky, ktorá vás posúva vpred za vašimi snami. Ak si na takúto otázku nemôžete odpovedať áno, tak bohužiaľ, je to len strata času.

laska-skutocna laska-prava laska-zalubena dvojica
photosvit/bigstock.com

2. Úsmev od ucha k uchu po celý čas?
Je prirodzené a normálne, že na začiatku každého vzťahu, vo fáze prvotného zamilovania sa, vyjadrujeme svoje pocity úprimným úsmevom. Či už je to pri spoločnej konverzácii, alebo správa od vašej lásky. Ak sa však takéto emócie prejavujú aj keď ste spolu vo vzťahu dlhšie, je to ozajstná láska. Ak je odpoveď opäť nie, tak je to len sprievodca časom, ktorý bude čoskoro minulosťou.

Článok pokračuje na druhej strane: