Sociálne siete sú vplyvným prostriedkom dnešnej doby. Práve aj preto sa polícia nie raz rozhodne požiadať občanov Slovenskej Republiky o pomoc pri pátraní nezvestných.

Najnovšie žiada polícia verejnosť o pomoc pri pátraní nezvestnej Denisy Michlikovej z obce Harhaj v okrese Bardejov. Ako uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, mladá 17-ročná Denisa odišla z domu 26.12. o 15:00 na diskotéku do Prešova, z ktorej sa mala vrátiť domov nasledujúci deň.

„Naposledy sa so svojou matkou skontaktovala prostredníctvom SMS 27.12. v popoludňajších hodinách. Od uvedenej doby sa do miesta trvalého bydliska nevrátila a nepodala o sebe svojím príbuzným žiadnu správu. Menovaná je chovankyňou Reedukačného centra v Spišskom Hrhove v okrese Levoča, odkiaľ ju do miesta trvalého bydliska vzali rodičia na vianočné prázdniny,“ uviedla Ligdayová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Nezvestná má 170 centimetrov, dlhé čierne vlasy a zelenohnedé oči. Dôležitým znakom je jej jazva na ľavom líci. Z domu odišla v čiernych nohaviciach, zeleno-čiernej kockovanej košeli, v bunde s vojenským vzorom, preukaz na bezplatné cestovanie a mobilný telefón.

Fotku nezvestnej nájdete tu

Neprehliadnite: Rýchla jazda vodiča v Trenčíne skončila bez pokuty. Policajti na to mali naozaj pádny dôvod.

Čítajte tiež: Bezdomovec nechcel po záverečnej opustiť obchod. Po príchode polície však nastalo niečo, čo by nečakal nikto.