Podľa tohto testu a roku vášho narodenia zistíte, čo vám karma do života priniesla a ešte len prinesie!

tretie oko-karma-zivot-osud
JackyBrown/Bigstock.com

Meva 7:
Divoká a radostná osoba sa skrýva vo vnútri. Váš hlas je počuť všade. Ste radi stredobodom pozornosti, priam si ju pýtate. Detail je pre vás dôležitý. Váš život začne po 4o-tke. Vaša húževnatosť nie je taká veľká. Telo slabučké, nestabilnosť s nervami, obličkami, žalúdkom a pohlavnými orgánmi.

Máte radi nespútanosť. Ak niekoho milujete, tak sa snažíte byť zmyselný. Na partnerovi si dávate záležať. Vyvolené zamestnanie : právnik alebo finančník.

Meva 8:
Sebadôvera a svojhlavosť sú vaše vlastnosti. Stoj čo stoj si budete stáť za svojím tvrdením a len ťažko ich zmeníte. Snažíte sa presvedčiť aj iných o svojej pravde.Pôsobite ako bezstarostný, tichý, vaše vnútro je ako z kovu. Sebavedomie je dosť vysoké. Telo má najlepšiu formu. Choroby, ktoré vás môžu ohroziť sú artérioskleróza, problém s nervami, chrbtom a taktiež hypochondria.

S úspechom nemáte problem, ale peniaze vás robia závislými. Nechcete riskovať, preto zázemie v práci je pre vás prvoradé.

Meva 9:
Útla, malá a emocionálna osoba, nerobí vám problém rozplakať sa pri dojímavej situáci alebo peknej fotografíi. Radi sa úprimne zasmejete. Váš žiot je dokonalý, ale niečo v ňom chýba. Snažíte sa zariadiť tak, ako je to v danej situácii najlepšie, ak sa vám niečo nepáči, bez servítky to poviete. Vždy vyžadujete maximum. Partnerov striedate ako ponožky a podviesť ich vám nerobí problém. Hmotné veci nie sú pre vás prioritou. Najlepšie obdobie je zlatý stredný vek. Potom sa všetko zmení.

Postava je primeraná. Choroby, ktoré na vás striehnú: ochorenie srdca, nespavosť, ochorenie očí. Vaše slabé odhodlanie vám neumožní dosiahnuť to, čo by ste chceli. Nerobí vám problém používať klamstvá a dokonca sa vám v nich aj darí. Umenie je ten správny smer pre vás.

Dúfam, že vám tieto predpovede pomohli. Čo hovoríte na karmu vy? Funguje?

zdroj: takprosto.cc / chillin.sk / bigstock.com