Podľa tohto testu a roku vášho narodenia zistíte, čo vám karma do života priniesla a ešte len prinesie!

joga-karma-osud-zivot-spiritualita
An Vino/Bigstock.com

Meva 5:
Máte dva póly – kladný aj záporný. U vás sa vystriedajú všetky vlastnosti a ich protiklady. Tie správne ale aj zvrhlé. Vašim najťažším obdobím bude 42-hý rok. O svoj život sa príznačné staráte. Telo mate silné, takže konštrukcia je tuhá. Choroby sa vám vyhýbajú. Bohužiaľ, obajviť sa môže problém s črevami, vysokým krvným tlakom a nádory.

Vo vašom živote je veľmi dôležité nájsť osobu, s ktorou prežijete život. Vy ste ten dominantný, nepodriadujete sa. Nenarodili ste sa práve pod šťastenou, ale z rán sa rýchlo vylížete. Ani vás neobchádza hazard, ale však pozor, aby ste neprišli o všetko. Riadiť niečo a byť na vysokom poste je niečo pre vás.

Meva 6:
Vaše pocity a emócie vám vždy dobre napovedia. Intuícia je veľká čarodejka. Nie ste žiadna šedá myška, rady ste na čele a vediete ostatných. Snažíte sa priniesť niečo nové. Vaše ciele sú vysoké. Nikdy nehľadáte na sebe to, čo sa vám nepáči, máte sa rady take aké ste, najväčšie starosti vám však robí neúspech. Najlepšie vám bude v 40-tke. Postava je chudučká.

Ľahko sa vyčerpáte či už fyzicky, alebo emocionálne. Výnimkou nie sú bolesti hlavy alebo nervové zrútenie. Objavujú sa problemy s kosťami, srdcom a pľúcami. Vo vzťahu ste vy tá zásadná, ale nemáte problem ustúpiť. Financie sú u vás v bezpečí. Bohužial, to čo zarobíte, aj miniete. Profesie pre vás sú: rečník, kazateľ, obchodník, učiteľ.

Článok pokračuje na ďalšej strane…