Podľa tohto testu a roku vášho narodenia zistíte, čo vám karma do života priniesla a ešte len prinesie!

meditácia-osud-karma-zivot
deosum/Bigstock.com

Meva 3:
Nikdy ste sa nenechali viesť za ručičku od nikoho a už vôbec nie od rodičov, vždy keď sa dalo, ste si sami vybojovali cestu, ktorou ste chceli ísť ďalej. Ste nespútaný, život žijete plnými dúškami a ovplývate nadšením. Neradi čakáte a máte veci pod kontrolou. Z duše nenávidite riešiť ťažké situácie. Najlepšie roky pre vás budú medzi 34 a 38 .

Každý deň je pre vás výzva, snažíte sa ho prežiť naplno, viete že niekedy prídu aj pády Ale ani tie vás neodradia. Peniaze, tak ako prídu, aj odídu, nie ste typ človeka, ktorý by si odkladal úspory. Vaše telo je silné, no vyskytnú sa problémy s nervami a nohami. Bohužiaľ, ani vás závislosti neobchádzajú a to najmä v podobe drog. Pokiaľ sa necháte strhnúť, bude vám to osudné. Ste nadaný človek, preto je vhodné zamestnanie pre vás hudobník, spisovateľ, učiteľ.

Meva 4:
Problém s depresiami nemáti, tešíte sa zo života a mate k nemu kladný postoj. Avšak, niekedy si málo dôverujete a bojíte sa. Ľahko vás kvôli vašej dobrote môže niekto zraniť. Najlepší čas vášho života je do 38 rokov.

Vaše telo nedisponuje veľkou a mohutnou konštrukciou, ale skôr slabou a utiahnutou. Vase čelo je dominantné, pretože je z časti dosť vysoké. Infekcie často napádajú váš organizmus. Ohrozené sú vaše pľúca, črevá a taktiež pohlavné orgány.

Ovplývate nádherou, pôvabom a šarmantnosťou. Detstvo ste ako keby preskočili a hneď ste sa stali dospelým človekom. Možno aj preto je ťažké si predstaviť, že budete mať vlastnú rodinu a budovať si vzťahy. Financie sa u vás dlho neohrejú. Môžete sa ľahko stať terčom na podvedenie. Vašou prácou by malo byť niečo kreatívne ako organizovanie koncertov ,výstav, festivalov

Článok pokračuje na ďalšej strane…