Podľa tohto testu a roku vášho narodenia zistíte, čo vám karma do života priniesla a ešte len prinesie!

magia-karma-osud
Veneralla / Bigstock.com

Meva 1:
Pokiaľ je váš rok narodenia spojený s číslom jedna, tak to naznačuje, že ste nevyrovnaný, rozrušený, ponurý a pochmúrny. Navonok pôsobíte, že vás nič netrápi, nemáte problém sa s hocikým priateliť a o hocičom sa porozprávať. No opak je pravdou. Máte vlastnú hlavu a len ťažko vás niekto presvedčí o inej pravde. Nemáte radi zmenu, no keď je to potrebné, ste schopný ustúpiť.

Dávajte si pozor na závislosti, ktoré vás v živote môžu prenasledovať a vyskytnúť sa ako problém s drogami alebo alkoholom. Dávajte si pozor na svoje obličky, maternicu, pohlavné orgány, močový mechúr. Toto sú rizikové oblasti, ktorým by ste mali venovať zvýšenú opatrnosť a patrične sa o ne starať. Vaše nálady sú ako na húpačke, máte sklon k depresii a úzkosti. Aj keď sa tvárite, že veľké prejavy lásky nepotrebujete, opak je pravdou. Lásku náruživo potrebujete!

Meva 2:
S Mevou 2 sa spája pôvabný, pekný, dobrosrdečný človek, ktorý nemá výbušne správanie. Často sa stane ,že ste aktívny, ctižiadostivý, cieľavedomý, niekedy až prehnane dbáte na detaily. Ľudia, ktorí s vami pracujú v tíme majú radosť, pretože ste výborný kolega a vždy viete pomôcť a poradiť. Vaše najlepšie roky sa pohybujú v rozhraní 45 až47 rokov.

Radšej ako šalát, si vezmete kúsok sladkého, vaša postava nikdy nepatrila k tým najchudším. K ochoreniam, ktoré vás môžu sprevádzať počas života patria ochorenie krvi, kože, čriev a taktiež aj bolesti chrbta. Svojho partnera veľmi ľúbite a preto mu aj venujete všetku pozornosť. Nerozmýšľať nad tým, čo máte robiť, ale spravíte to, čo práve cítite. Patríte k strednej vrstve, čo sa týka financí. Vyhýbajte sa nerestiam ako hazardným hrám, ktoré môžu priniesť nešťastie do rodiny v podobe smrti alebo väzenia. Vaša práca je spojená s verejnosťou alebo s prírodou.

Článok pokračuje na ďalšej strane…