Po prvom výhernom zápase proti USA obletela Slovensko táto žena. Kamera ju zachytila práve keď…

facebook.com/R.K

Je samozrejme, že hokejové majstrovstvá 2019 sú plné nečakaných a vtipných situácií či už na ľade alebo na tribúnach. Kamery dokážu zachytiť naozaj oku lahodiace situácie a výnimkou nie je ani táto pani v červenom saku.

Pri zápase Slovensko vs USA nasnímala kamera pani v rokoch, ktorá sa pomaličky stáva hitom internetu. V červenom saku fandila našim chlapcom ostošesť. Práve ona si v napínavých chvíľach servítku pred ústa nedávala a na plné hrdlo kričala nadávky od výmyslu sveta. Sami to môžete posúdiť na videu nižšie.

Mohlo vy vás zaujímať: Známy slovenský moderátor prichytený na kamere počas zápasu Slovensko – Fínsko. Takto vulgárne sa rozhorčoval na tribúne

So založenými rukami si v náramne vypätej situácii zakričala: “Do pi*i.” Práve táto nadávka je skloňovaná počas majstrovstiev najčastejšie. Veď sa ani nečudujeme, keď naši reprezentanti hrajú ako o život a premrhaných šancí síce nie je veľa, no aj to málo nepoteší.

Diváci v komentároch špekulujú, či to náhodou nie je naše známe “Do prčíc”. Na to dnes už nikto nepríde. No každopádne nás pani pobavila a celé Slovensko sa dnes smeje na jej vtipnom, ale úprimnom fandení. Je úplne normálne, že sa domáci fanúšikovia nevedia ovládať pri takýchto napätých chvíľach. Veď predsa fandíme našim.

Video si môžete pozrieť TU

Nenechajte si újsť: Celeste Buckingham čelila nenávistným reakciám na jej postavu. Status, ktorý napísala, otvorí oči nejednej žene

ZDROJjoj.sk