FANÚŠIKOVIA V SMÚTKU: Po Lukeovi Perrym zomrel ďaľší herec zo seriálu Beverly Hills 90210

instagram.com/magazinespain/

Zdá sa, že hercov zo seriálu Beverly Hills 90210 postihlo akési nešťastie a fanúšikovia sú smutní z ďalšej hereckej straty. Len niekoľko dní potom, čo svet smútil za skvelým a sympatickým hercom Lukeom Perrym, ktorý zomrel vo svojich 52 rokov prišla správa, ktorá sa týkala smrti herca Jeda Allana.

Jad Allan roky stvárňoval postavu otca Steva Sandersa (Iana Zieringa), v už spomínanom seriály Beverly Hills 90210. Ten opustil tento svet vo veku 84 rokov. Mladý blonďavý herec sa so svojím filmovým otcom rozlúčil aj prostredníctvom sociálnej siete.

Mohlo vy vás zaujímať: Ako vyzerá herec, ktorý stvárnil v seriáli Beverly Hills 90210 jednu z najhlavnejších postav? Je to skutočne ZMENA!

„Som veľmi smutný, že sme stratili ďalšieho kolegu z 90210. Mal som tú česť pracovať s Jedom Allanom v rokoch 1994 až 1999. Bol to skvelý chlap, s ktorým sa výborne spolupracovalo, bude nám chýbať.“

O smrti talentovaného herca sa pre DailyMail vyjadril jeho syn Rich Brown, ktorý informoval, že jeho otec zomrel v sobotu 9.marca vo večerných hodinách. Do posledného výdychu s ním boli všetci najbližší, ktorých miloval.

Neprehliadnite: Takto sa zmenili herci z obľúbeného rodinného filmu Beethoven.

Nenechajte si újsť: Pozri sa ako dnes žijú a vyzerajú herci zo seriálu Krok za krokom? Riadne sa zmenili, čo poviete?