Po 6 tom pôrode, táto fitnes bloggerka začala mať depresie zo strií na bruchu. Vďaka svojmu manželovi pochopila túto krásnu vec.

iordani / bigstock.com

Austrálska mamička 6tich detí, tak isto aj  fitness bloggerka v jednej osobe Sharni Kieser, zostala v pomykove a to len preto , že mala oblečené dvojdielné plavky  a po pôrodoch jej telo bolo pokryté veľkým množstvom strií a nebolo také ako predtým.

„ Vždy som si myslela, že nemá zmysel športovať, pokiaľ je moje telo pokryté striami. Prečo by som mala mať krásne telo , keď si aj tak nikdy nebudem môcť obliecť plavky?“- zaspomínala Sharni. Ustavične sa snažila vyhnúť styku s plavkami. Oslavy pri bazénoch obchádzala,  alebo keď to už bolo nevyhnutné, obliekla si tričko alebo radšej sa snažila pomôcť s čím bolo treba, len aby nemusela výjsť v plavkách.

michaelheim / bigstock.com

Všetko sa otočilo v momente, keď počula svojho manžela hovoriť s priateľmi o tom, že pokiaľ má žena strie, je to symbolom lásky k dieťaťu a znakom toho, že je matkou. Samozrejme,  to nie je niečo, za čo by sa mala ostýchať alebo pociťovať odpor k  svojmu telu. V tej chvíli jej to všetko prišlo zbytočné, všetká tá nenávisť voči svojmu telu. To čo ona nenávidela, jej manžel zbožňoval.

V dnešnej dobe sa Sharni „ poučila“ a verí, že strie jej majú pripomínať, že je matka. Každé jedno dieťa môže za  striu, vďaka tomu si uvedomila, že byť matkou, si nesie aj spomienky na najkrajšie obdobie v živote každej ženy. Od tých čias sa vrátila  k normálnemu životu „ v plavkách“ .Robí to, čo ju baví a strie už viac nerieši.

Vďaka manželovi pochopila, že napriek všetkému, o čom si myslela, že je odpudivé, ju miluje stále tak isto a vďaka ich deťom sa láska zväčšuje! Kto by si neprial takého muža?

zdroj: brightside.com / chillin.sk / bigstockphoto.com