Síce je do leta ešte ďaleko, no sami vieme, ako ten čas predsalen rýchlo beží. Ani sa nenazdáme a máme tu horúce letné mesiace. Toto obdobie nás neúprosne zahlcuje množstvom slovenských ale aj zahraničných tanečných hitov. O jednom z nich si môžete prečítať nižšie.

Ján Bendig a Monika Bagárová na svojich letných hitoch už očividne začali pracovať. Nedávno vyšiel prvý s názvom Viva La Vida a hneď ako sme si ho pustili, nám bolo jasné, že ide o jednu z najhranejších skladieb tohto leta.

Neprehliadnite: Košickí hasiči vydali hudobný videoklip, ktorý sa okamžite stal populárnym. Už ste ho počuli?

Nejde len o spevácke výkony, ktoré sú naozaj výborné, no taktiež o klip, prostredie a celkové prevedenie našich českých susedov. Kreativity nebolo málo a príklad by si mal brať nejeden slovenský interprét. Veď posúďte sami. Táto pieseň je odsúdená na úspech.

Je zaujímavé, že už takto predčasne vyprodukovali títo dvaja muzikanti takýto skvelý hit, pretože si mnohí diváci môžu klásť rôzne otázky. Medzi nimi môžu byť aj konšpirácie, že keď je toto hit na naozaj vysokej úrovni, dokáže prísť ešte niečo lepšie?! Nezostáva nám teda nič iné, len sa nechať prekvapiť, s čím novým ešte prídu.

Tip na článok: Jakubec zverejnil zoznám služieb, ktoré vykonáva. Z tých súm sa vám zakrúti hlava!

Čítajte tiež: 15 rokov ubehlo od prvého vysielania SUPERSTAR. Teraz sa znova po rokoch SUPERSTARISTI stretli a zaspievali megahit: Kým vieš snívať