Spojil sa známy herec, drsný raper a známy doktor. Vytvorili pieseň, ktorá na Slovensku nemá konkurenciu. Zachránite s ňou život!

Raper Separ a známy herec Michal Kubovčík - Títo dvaja ľudia sa spojili, aby na Slovensko priniesli niečo, čo tu nikdy nebolo.

piesen-spolupraca-slovensko-rapova scena-rap-separ-kubovcik-zachrana zivota-KPR
youtube.com

Pravdepodobne ste už zaregistrovali nový klip na slovenskej hudobnej scéne. Patrí známemu raperovi Separovi a autorom textu je obľúbený herec a komik Michal Kubovčík. Títo dvaja ľudia sa spojili, aby na Slovensko priniesli niečo, čo tu nikdy nebolo.  

Ich nová skladba má názov KPR a mali by ju povinne púšťať všetkých deťom v školách a dospelým v práci. Zjednodušene je to rapovaný návod o tom, ako podať človeku prvú pomoc spolu s praktickými ukážkami. Nenahradí, samozrejme, kurz prvej pomoci, ale jej chytľavý text dokáže do hlavy dostať dôležité informácie.

Mohlo vy vás zaujímať: Adela opäť prekvapila! Pozrite sa, ako sa jej podarilo tentokrát šokovať divákov!

Michal Baštrnák má na svojom youtube kanály viacero podobných videí, v ktorých vtipným spôsobom spracováva známe diela slovenskej literatúry a je tam aj viacero videí s návodmi na to, ako poskytnúť človeku prvú pomoc.

Na záver slová Separa, ktoré hovoria za všetko: “Do tohoto projektu som šiel, pretože si myslím, že je VEĽMI DÔLEŽITÉ, aby KAŽDÝ človek vedel podať prvú pomoc! No keď mi pred pár dňami skoro umrel kamarát pred očami a nebyť jedného duchaprítomného a skúseného človeka, ktorý ho 5 minút oživoval, až sa mu podarilo ho “nahodiť späť”, som si reálne uvedomil zmysel tejto spolupráce…

Neprehliadnite: Toto všetko na seba prezradili. Veľký rozhovor s Rytmusom a Jasmínou, teraz pochopíte prečo sa tak ľúbia.

Tina opak šokuje: Po odmietnutí liečby, oznámila ďaľšiu nečakanú novinu…