Pes neustále štekal na tehotnú ženu, ona si neuvedomila, že ju chcel zachrániť. Keby nebola psa, mohla byť už mŕtva.

tehulka-tehotna zena-pes
facebook.com

Pes vie veľa vecí vycítiť, tak je to aj s chorobami. Jendoducho vycítia, ak je chorý alebo má rakovinu. Takýmto spôsobm pes zachránil svojmu majiteľovi život.

Keola, psík, ktorý pochádza z južného Yorkshiru pomohol svojím majiteľom Alhanne a Rickymu Butlerovím. Pre nich je tento pes ako dieťa. Do rodiny malo pribudnúť bábätko, to Keola vedela. Mladá mamička v počiatočnom štádiu tehotenstva začala pocitovať veľkú bolesť v spodnej časti chrbta.

Mmaička sa sťažovala na bolesť aj svojmu lekárovi ale ten jej povedal, že to nie je nič nezvyčajné u tehotných žien. Deje sa to vďaka narastajúcemu brušku. Avšak psík – Keola to vedel, cítil, že to nebude len tým. Pravidelne chodila za Alhannou a ovôňavala jej bruško, na ktoré štekala. Pes a nedal utíšiť.

and my baby bear is fast asleep…snuggled up to mummy ???

Zveřejnil(a) Alhanna Butler dne Středa 18. března 2015

Doktor jej povedal, že sa nemusí báť, že o nič nejde. Avšak, ako prišla domov, pes odvtedy na ňu zazeral. Mladá mamička nerozumela čo sa deje a mala strach.“ Na internet som dala fotografiu, kde som s humorom napísala, že Keola sa tvári ako z filmu Hachiko“. A potom prišla vlna komentárov , kde jej ľudia písali, aby  to nebrala na ľahkú váhu.

Zveřejnil(a) Alhanna Butler dne Sobota 15. srpna 2015

Článok pokračuje na ďalšej strane…