Nový trend na Slovensku? Štedrí ľudia rozdávajú svoju úrodu ovocia iným úplne zdarma!

Nakoľko bola úroda tohtoročných jabĺk naozaj hojná, mnoho ľudí sa rozhodlo podeliť so svojím prebytkom s ostatnými. Inšpirujete sa aj vy?

stedrost-uroda-uroda zdarma-ovocie zadarmo-slovensko-stedrost ludi-ovocie zdarma
facebook.com

Hoci by niekto tvrdil, že dobrí ľudia v dnešnom svete už vyhynuli, my máme pre vás dôkaz, že tomu tak skutočne nie je. Mnohí pestovatelia sa z bohatstva, ktoré sa im urodilo v záhrade nestačili čudovať. Aj napriek tomu, že sa v domácnostiach vo veľkom zaváralo, chystali sa džemy a robili sirupy, ostalo ešte jabĺk aj tak pomerne dosť.  Nakoľko bola úroda tohtoročných jabĺk naozaj hojná, mnoho ľudí sa rozhodlo podeliť so svojím prebytkom s ostatnými.

Konkrétnejšie v Ivanke pri Dunaji sa na plotoch ľudských príbytkov objavili sáčky a igelitové tašky s jablkami pre tých, ktorí nemajú doma jablone, alebo bývajú v byte. Aby sa ľudia o jej ponuke dozvedeli, rozhodla sa ju zavesiť na sociálne siete, a tak dať ľuďom vedieť. Pani Júlia a jej dary pre spoluobyvateľov boli teda zavesené nielen na plotoch, ale aj na facebooku. Ona sa stala prvou, ktorá v Ivanke rozbehla tento trend, no neostala jediná.

ovocie-ovocie zadarmo-uroda zdarma-slovensko
facebook.com

Pokračujte na druhej strane nižšie: