Otecko, ktorý zachytil dcérku zomierajúcu na rakovinu vás dožene k slzám. Prečítajte si přeco to spravil.

instagram.com

Podľa správnosti by mali svoje deti prežiť rodičov. Avšak, človek mieni, osud mení. Takýmto prípadom je aj tento príbeh, v ktorom sami uvidíte, že smrť si nevyberá. Dievčatko menom jessica Whelan mala len 4 roky, keď sa jej rodičia museli na ňu pozerať v nepredstaviteľných mukách a nezostávalo im nič iné, ako to vydržať. Pomôcť jej nikto nevedel. Bohužiaľ, táto malá bojovníčka pred rokom tento svet opustila. Aj napriek tomu, jej otec zverejnil fotku, ktorá zachytávala umierajúcu dcéru. Viete prečo to spravil?

Celé to odštartovalo ešte skôr, ako fotografia uzrela svetlo sveta. Dievčatko z Oswaldtwistlle v Lancahsire prežívala bolesti. Tento kolobeh začal naberať na obrátkach, nabalovali sa všelijaké vyšetrenia, testy, ktoré viedli k srdcervúcemu záveru. Tieto komplikácie spôsoboval neuroblastóm, čo je zhubný nádor na nervových zakončeniach a postihuje zvyčajne deti. Zlou správou je, že tento nádor je zhubný, bolestivý a hlavne skoro neliečiteľný. V roku 2016 naposledy vydýchla, boj  s týmto ochorením ju sprevádzal od  jej 3 rokov.

O tom, že niečo s malou nie je v poriadku, sa zmienila detská lekárka. Išlo o preventívnu prehliadku a vtedy to začalo. Bolesť, smútok…

Jej otec Andrew Whelan  začal v dobrej viere fotografovať svoju dcérku. Pomáhalo mu to prísť na lepšie myšlienky. Tieto fotky mali byť ako pamiatka na proces uzdravenia, ale bohužiaľ, nestalo sa tak.

facebook.com

Článok pokračuje na ďalšej strane…