Stretávanie sa s novými ľuďmi môže byť zábavné, no aj tak každý z nás chce nájsť tú jednu osobu, s ktorou strávi zvyšok života. Bohužiaľ, takúto osobu je občas ťažké nájsť. Aj v stabilnom vzťahu môžete pochybovať o svojom partnerovi, či je práve on vaša osudová láska.  My vám prinášame 7 znakov, ktoré vás presvedčia, že ste takého človeka našli:

1. Cítite sa s ním uvoľnene:
Je váš vyvolený, ak sa pri ňom cítite sami sebou, nemusíte predstierať, že ste niekto iní a ani sa naňho nesnažíte zapôsobiť, pretože to ide samé od seba. Dokonca nemusíte pred ním ani skrývať vaše chyby, pretože viete, že môžete ukázať vaše pravé ja. Čo je však najdôležitejšie, takáto osoba vás bude milovať so všetkými vašimi chybami.

2. Prítomnosť tejto osoby vás upokojuje:
Každý z nás má na začiatku vzťahu motýliky v bruchu, čo je pre lásku veľmi charakteristické. Avšak to nebudeme pociťovať celý čas a to, čo skutočne v živote potrebujeme je osoba, ktorá nás vždy upokojí a pri ktorej sa cítime bezpečne. Akonáhle sa stretnete s človekom, ktorý vie, ako sa vyrovnať so všetkými vašimi ťažkosťami, kto vie, ako sa vyrovnať s vašou náladou, vedzte, že je to ten pravý.

Článok pokračuje na druhej strane: