Opitý vodič narazil do svadobnej limuzíny! Policajti po príchode k dopravnej nehode zbadali niečo, čo nechce nikto vidieť.

7. júl 2017 sa konala svadba Lisy a Davida. Bol krásny, skoro letný deň a 200 hostí sa zabávalo až do neskorého večera. Na svadbe boli aj dve Lisine netere Katie a Grace. Keďže už bolo neskoršie, tak sa rodičia nevesty, jej sestra aj s dvoma malými dievčatkami rozhodli, že je načase ísť domov. Dievčatká už boli unavené, veď prežili dlhý a zábavný deň.

Odchádzajúci sa rozlúčili s novomanželmi, naposledy im zakývali a sadli si do limuzíny, ktorá ich mala odviezť domov. Mladých manželov vtedy ani vo sne nenapadlo, že to je poslednýkrát, čo vidia jedného člena ich rodiny. Krásny a radostný deň navždy zničil mladý opitý vodič, ktorý vo vysokej rýchlosti nabúral do ich limuzíny. Martin Haidgen mal vtedy 25 rokov a za tento čin dostal 18 rokov väzenia.

Do limuzíny auto nabúralo v rýchlo 110 km/h a vodič podľa polície vypil až 14 drinkov predtým, ako si sadol do auta. Jeho náraz namieste usmrtil 59-ročného vodiča limuzíny. Otec nevesty mal otvorenú zlomeninu nohy a lekári mu ju museli okamžite amputovať. To však nie je najhoršie.

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: