Do domu v ktorom bolo malé dieťa sa dostal zlodej. Zachránil ho však hrdinský čin opatrovateľky!

youtube.com

Dieťa je pre rodičov to najcennejšie, čo môžu mať. Bohužiaľ, kvôli pracovným povinnostiam s nimi nemôžu tráviť toľko času, koľko by chceli. Práve preto si rodičia pre svoje ratolesti musia zabezpečiť opatrovateľku, ktorá deti v ich neprítomnosti postráži. Nie je to však vôbec jednoduchá úloha. Osoba, ktorá bude strážiť vaše deti ich zároveň aj vychováva a má na ich vývin obrovský vplyv. Dieťa je veľmi bezbranné a nevinné stvorenie, preto treba dávať obrovský pozor, koho ku svojmu dieťaťu pripustíte.

Manželia David a Magda o tom vedia svoje. Vďaka správnemu výberu opatrovateľky Elizabeth je ich dvojročný syn ešte nažive.  David a Magda sú pracovne naozaj veľmi vyťažení a preto celá starostlivosť o ich malého syna Josha ostáva na Elizabeth. Ich rodina a hlavne Josh si ju veľmi obľúbili, pre jej skvelé zaobchádzanie a starostlivosť, avšak to, čo pre Josha urobila by nečakali.

youtube.com

Bol to deň ako každý iný. Elizabeth spolu s malým Joshom išli na prechádzku a na trh nakúpiť nejaké veci a potom sa spokojne vrátili domov. Niečo však nebolo v poriadku. Elizabeth počula, ako niekto beží po schodoch priamo k nej a Joshovi. Mala síce strach, avšak aj napriek tomu prvé čo urobila bolo, že zobrala Josha na ruky a utekala von z domu, priamo ku svojím susedom. Odtiaľ zavolali spoločne políciu.

Mohlo by vás zaujímať: Situácia ako z hororového filmu! Mužovi stačilo 15minút na to, aby si rozmyslel únos malého dievčatka!

Článok pokračuje na ďaľšej strane, kde nájdete aj video: