Skupinu Kandráčovci si v poslednom čase obľúbilo celé Slovensko a ich koncerty môžeme zažívať na každom festivale, či mestskom podujatí. V skutočnosti niet sa čomu čudovať. Spojenie tak skvelých muzikantov s citom pre hudbu a dokonca aj pre jazyk a nárečie je naozaj obdivuhodné.

To, že líder kapely, Ondrej Kandráč, je skvelý spevák, moderátor a zabávač, už dávno vieme. Dokonca aj to, že všetky piesne v jeho podaní nadobúdajú akýsi nový muzikálny rozmer. A teda ani táto s názvom “Postav dom, zasaď strom”  nebude výnimkou. Je jasné, že pieseň nebude o sadení stromu, ale večnej a úprimnej lásky. Veď o tej sa predsa spieva najľahšie.

Mohlo vy vás zaujímať: Toto ohúri naozaj každého. Známu pesničku od Kandráčovcov Hej Sokoly! naspievali už aj Alexandrovci

Množstvo koncertov a taktiež klipov s krásnym slovenským prostredím. Presne takto by sa dala definovať youtubová tvorba kapely. Ani tento klip nebude výnimkou a po zhliadnutí si ho kľudne pozriete znova a znova. Už teraz sa videnia klipu blížia k číslu stotisíc.

Článok pokračuje na druhej strane: