Ohavný čin v Texase: Otec znásilnil novorodené dievčatko. Takýto trest ho teraž čaká!

Napriek tomu, akého ohavného činu sa páchateľ dopustil, stále je tu možnosť, že by sa dostal na slobodu. Sudca pri udeľovaní trestu trval na podmienke odsedieť si vo väzení minimálne...

medina-znasilnenie dcery-244rokov na tvrdo-vazenie
MCLENNAN COUNTY JAIL

Otrasný čin neostal nepotrestaný. Vinník a teda aj otec obete Patric Medina si bude musieť odpykať 244 rokov väzenia. O udalosti informovala televízia CBS News.  Konanie dvadsaťsedemročného Medinu bolo sprevádzané vplyvom omamných látok. Pod vplyvom drog znásilnil iba päťtýždňové dievčatko, čím jej spôsobil 45 zlomenín a mnohé ďalšie zranenia.

Tento trestný čin však nebol jediným zločinom, ktorého sa mladý otec dopustil. Už dávnejšie bol Medina odsúdený zo s*xuálneho útoku na dieťa mladšie ako šesť rokov, pri ktorom bolo uskutočnené násilie a ublíženie na zdraví.

Mohlo vy vás zaujímať: Ohavný čin: Psychicky labilná matka odhryzla svojej malej dcére pery

Napriek tomu, akého ohavného činu sa páchateľ dopustil, stále je tu možnosť, že by sa dostal na slobodu. Sudca pri udeľovaní trestu trval na podmienke odsedieť si vo väzení minimálne osemdesiat rokov. Z toho vyplýva, že pri priaznivých podmienkach a dobrom správaní je teoreticky možnosť, že by vinník dožil život na slobode.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: