Ohavný čin: Psychicky labilná matka odhryzla svojej malej dcére pery

Jednu ťažkú noc Katia nemohla spať a veľmi plakala. Keď sa zobudila jej matka, snažila sa ju utíšiť, avšak nevedela ako.

placuce dieta-dieťa-pohryznutie-matka pohryzla dieta
ilustračné foto: Nadezhda1906/bigstock.com

Maličká, nevinná Katia sa narodila v ruskom meste Revda. Už od jej narodenia bol jej život plný zlých vecí. Narodila sa totiž s detskou obrnou. Katia zostala sama so svojou psychicky labilnou matkou, ktorej sa psychika o dosť zhoršila po tom, čo ich opustil otec malej Katie, pretože sa nevedel vyrovnať s chorobou, ktorá postihla ich dcérku.

Jednu ťažkú noc Katia nemohla spať a veľmi plakala. Keď sa zobudila jej matka, snažila sa ju utíšiť, avšak nevedela ako. V tom jej rupli nervy, naklonila sa nad postieľku a odhrýzla malej Katii pery. Takto, malé dievčatko plné bolesti trpelo ešte niekoľko dní, až kým jej mama nezavolala záchranku. Tí prišli na to, že okrem toho, že jej odhrýzla pery, snažila sa to isté urobiť aj s jej nosom.

Tip na článok: Odporný čin: Mladý muž znásilnil deväť mesačnú dcérku svojej priateľky až do bezvedomia!

matka pohryzla dieta-pohryznutie-pohryznute dieta-pohryznutie
youtube.com/Nguyen Thi Huong Nhai (Trung hoc co so Dong Ngu)

Súd sa rozhodol matke udeliť 4 roky za mrežami a zbavil ju akýchkoľvek práv na malú Katiu. Tá sa dostala do pestúnskej starostlivosti, kde aspoň na chvíľu mohla zažiť pocit skutočnej rodiny. Bohužiaľ po roku zomrela na zlyhanie srdca, ktoré bolo spôsobené aj stresom zo všetkého čo prežila a taktiež s chorobou, ktorá ju sprevádzala už od malička.

Mohlo vy vás zaujímať: Dcérka známeho herca sa v potravinách vzdorovito hodila o zem. To, čo spravil otec s dedkom bolo ukážkové!

matka-postihnute dieta-matka pohryzla dieta-pohryznutie
youtube.com/Nguyen Thi Huong Nhai (Trung hoc co so Dong Ngu)

Neprehliadnite: Hyena z Čiech: Invalid znásilňoval 10 rokov maloletné dievčatká, najmladšie malo len 2 roky!