Odporný čin: Mladý muž znásilnil deväť mesačnú dcérku svojej priateľky až do bezvedomia!

V Západnej Virgínii sa udial tragický prípad, ktorý otriasol verejnosťou. Mladý pár žil spoločne s 9 mesačným dieťatkom, ktoré sa rozhodli spolu vychovávať.

youtube.com

Jedného dňa začala svoju dcérku hľadať, pretože nebola v postielke, keď sa ráno zobudila. To čo uvidela, keď našla svoju dcérku ju zlomilo. Našla ju v suteréne domu. Dieťa bolo od krvi a bezvládne ležalo. Jej 32 ročný priateľ Benjamin Taylor sa dopustil neľudského činu. Znásilňoval toto bezbranné deväťmesačné dievčatko, až kým sa nedostalo do bezvedomia.

Mohlo vy vás zaujímať: Rodičia odhalili krutú pravdu po tom, ako dievča začalo kresliť tieto čudné obrázky.

youtube.com

Amanda bola zrútená a šokovaná. To, čo urobil Benjamin bolo neodpustiteľné a nikdy by ju nenapadlo, že je toho schopný. Podľa lekárov dostala Amandina dcérka pri znásilnení mozgovú mŕtvicu. Dieťatko následne potom zomrelo a pre jej matku a ďalšiu rodinu to znamenalo obrovskú stratu a neodpustiteľnú zradu od Benjamina.

Ľudia, ktorí o znásilnení počuli boli natoľko zhnusení a nahnevaní, že sa rozhodli vytvoriť petíciu na verejnú popravu Benjamina Taylora obesením, aj keď trest smrti bol v Západnej Virgínii zrušený.

Neprehliadnite: To, čo sa rozhodla urobiť mladá slečna pre mobilný telefón Iphone 8 vás šokuje!