Fotka odpočívajúcich slovenských hasičov po 12 hodinovom boji s požiarom. Títo muži si zaslúžia rešpekt.

facebook.com

Práca hasiča patrí medzi najťažšie a najnebezpečnejšie zamestnania, aké poznáme. Pri požiaroch sú títo muži vystavovaní veľkému nebezpečenstvu a zároveň si ich práca vyžaduje obrovské úsilie a výdaj energie.

Veľký požiar, ktorý sa objavil nedávno na Záhorí vytrvalí hasiči museli hasiť až  neuveriteľných 12 hodín. Počas tejto doby sa snažili dostať oheň pod kontrolu, aby zabezpečili bezpečie. Táto akcia ich teda poriadne vyčerpala a pri ich striedaní novými silami doslova odpadli od únavy.

facebook.com

Pri takomto vyčerpaní nie je vôbec náročné nájsť miesto, kde by ste si odpočinuli. Vyčerpaní hasiči si preto ľahli na okraj cesty a od únavy zaspali. Fotku týchto unavených hasičov zverejnila na Facebook skupina s názvom Modul pozemného hasenia Slovenska.

Mohlo by vás zaujímať: Keď manžel objavil túto fotografiu svojej milovanej ženy, zostal v šoku. Bolo to 11 rokov dozadu, keď sa obaja…

Niet sa čomu čudovať, že vyčerpaným hasičom neprekážalo ani miesto, kde sa rozhodli odpočinúť si. Po takej namáhavej, stresujúcej a zdĺhavej drine, je miesto odpočinku úplne bezpredmetné.

Zveřejnil(a) Modul pozemného hasenia Slovensko dne Čtvrtek 29. červen 2017

Mohlo by vás zaujímať: Nevinná fotka dcéry, ktorú sme fotili pri našej farme, priniesla hrozivé odhalenie. Zbadali ste to aj vy?