Obdivuhodný príbeh: 98 ročný oddaný manžel prejde denne 10 km, len aby navštívil svoju ženu v nemocnici.

Jeden z veľmi vzácnych vzťahov plný lásky majú medzi sebou aj 98 ročný kórejský vojnový veterán Luther s jeho manželkou Waverlee.

oddany manzel
youtube.com/CBS News

Luther má tiež dcéru, ktorá ho niekedy do nemocnice zoberie, aby nemusel ísť pešo, avšak nie vždy to je možné. Aj keď ju jej otec presviedča o tom, že každodenná prechádzka za svojou ženou ho udržiava v kondícii, určite by bola spokojnejšia keby sa nevystavoval takému riziku.

Na GoFoundMe vytvorila pre svojho otca Lutherova dcéra účet, kde mu môžu ľudia prispievať na zdravotné náklady, ktoré má jeho žena Waverlee a tiež na to, aby sa mohol dopravovať každý deň do nemocnice za ňou.

Pre Luthera je nepredstaviteľné, žeby jeho manželka už nebola medzi živými. Lekári jej dávali v roku 2009 len 5 rokov života, avšak Luther verí, že keďže sa mýlili, tak sa jeho žena dožije ešte aspoň o ďalších 9 rokov viac. Verí, že jej zdravotný stav sa zlepší a že jej bude môcť opäť vyznávať lásku, ako dakedy.

Mohlo vy vás zaujímať: V jednej miestnosti sa po 30tich rokoch stretli rozvedený manželia. Z toho, čo sa tam odohralo vám naskočia zimomriavky!

Nenechajte si újsť: Škandál! Na povrch vyplávali nové skutočnosti o Ivane a Mariánovi z českej Zámeny manželiek.