Obdivuhodný príbeh: 98 ročný oddaný manžel prejde denne 10 km, len aby navštívil svoju ženu v nemocnici.

Jeden z veľmi vzácnych vzťahov plný lásky majú medzi sebou aj 98 ročný kórejský vojnový veterán Luther s jeho manželkou Waverlee.

oddany manzel
youtube.com/CBS News

Niektoré páry sú spolu celý život a aj napriek tomu medzi nimi stále nevznikla ponorková choroba. Jeden z veľmi vzácnych vzťahov plný lásky majú medzi sebou aj 98 ročný kórejský vojnový veterán Luther s jeho manželkou Waverlee.

Luther bol šokovaný, keď lekári jeho manželke diagnostikovali v roku 2009 rakovinu mozgu. Bál sa čo s ňou bude a správa ho veľmi zasiahla. Jeho manželka ostala paralyzovaná, avšak ani to Luthera neodradilo, aby bol stále s ňou, aj keď sa dostala do nemocnice.

Tip na článok: Teraz ľutujem, že som podal o rozvod so svojou manželkou. Nerobte tu istú chybu ako ja… Riaďte sa týmito bodmi

Tento pán prejde každý deň až 10 km pešo po diaľnici, aby mohol byť pri svojej milovanej žene. Sám povedal, že bez nej je ničím. S veľkým citom sa rozhovoril o ich vzťahu a o svojej žene. Aj po takom dlhom čase bolo na Lutherovi vidno, ako svoju ženu ľúbi a čo preňho znamená.

Pokračujte na druhej strane nižšie: