O nevere svojho nastavajúceho sa dozvedela len deň pred svadbou. Takto zareagovala a šokovala všetkých hostí v deň obradu!

Žiaľ, hoci veľmi zriedka, predsa sa občas stane, že svadba jednoducho nevyjde.

svadba-nevesta-nevydarena svadba
ilustračné foto: Yastremska/bigstock.com

Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote. Počas svadobného dňa sa rozhodne o osude nielen dvoch ľudí, ale aj celej ich rodiny v budúcnosti. Keď sa povie slovo „svadba“, každý si hneď predstaví čisto pozitívne emócie, radosť, smiech, tanec, veselosť…

Skrátka nezabudnuteľné okamihy, ktoré človek prežije v živote skutočne len raz, no spomínať bude na ne do smrti. Keď si plánujeme takýto veľký deň, ani vo sne by sme nepredpokladali, že nám ho môže niečo prekaziť. Nakoľko sa táto udalosť plánuje roky dopredu, všetko je pripravené do detailov a snúbenci nenechávajú skutočne nič na náhodu.

Žiaľ, hoci veľmi zriedka, predsa sa občas stane, že svadba jednoducho nevyjde. Mladá Britka Casey by o tom vedela hovoriť svoje. Iba deň pred svadbou sa stalo totiž niečo, čo ju poznačilo nadlho a kvôli čomu jej svadba nevyzerala tak, ako by mala.

Pokračujte na poslednej strane nižšie a dočítate sa aké prekvapenie si prichystala nevesta pre svojho ex-nastavajúceho partnera: