Treba vám po radovánkach na malú potrebu? Predídte takto problému, ktorý môže byť naozaj nepríjemný.

Jang Junior/bigstock.com

Milostné hry nám často dokáže prekaziť nepríjemný zápal močového mechúra. Ide o naozaj bolestivé ochorenie, ktorým niektoré ženy trpia aj po každom milovaní. Prejavuje sa najmä bolesťami v podbrušku, pálením pri močení či nutkaním na močenie.

Našťastie sa mu dá vyhnúť veľmi jednoduchým opatrením. Ako prevencia slúži najmä to, keď po milovaní s vaším partnerom skočíte na malú potrebu. Vymočiť sa je potrebné do 45 minút od pohlavného styku. Močová rúra ženy je omnoho kratšia ako mužská. Okrem baktérií z genitálií sa môžu dostať do močovej trubice ženy aj baktérie z konečníka, ktorý je v tesnej blízkosti začiatku močovej trubice.

Neprehliadnite: Myslíte si, že vyvrcholeným to všetko končí ? Ste na omyle! Pozrite, čo sa deje s telom nasledujúce hodiny.

Vďaka zbavenia sa moču hneď po akte vyplavíte so svojej močovej trubice baktérie, ktoré by mohli spôsobiť zápal. Aby ste prevenciu pred zápalmi ešte zvýšili, môžete sa vymočiť pred aktom a taktiež vypiť pohár vody, aby ste krátky čas po akte mohli ísť na toaletu.

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: