Žena neuveriteľne schudla, pretože si jej manžel našiel milenku a spolu sa jej smiali. Dnes už môže len ľutovať!

instagram.com/queen_b_b/

Betsy má 24 rokov a býva v Texase. Vždy mala pár kíl navyše, ale keď otehotnela, tak sa na ňu nalepili ďalšie. Bohužiaľ, tých sa už po pôrode nevedela zbaviť a pridali sa k nim nové. Nakoniec sa dopracovala k váhe 120 kíl. Keby ste ju poznali vtedy a dnes, nespoznali by ste ju! Schudla takmer 50 kilogramov, vyzerá neuveriteľne a hlavne sa cíti lepšie.

Za jej premenou ale nestojí žiadna pekná udalosť. Môže za ňu jej manžel, ktorý ju začal podvádzať. Betsy bola na materskej dovolenke s ich práve polročnou dcérkou, keď mu našla v mobile správy s jeho milenkou. Manžel sa jej v nich dokonca vysmieval kvôli jej váhe. Betsy to úplne zničilo.

#TransformationTuesday … A wise person asked me today if I still think of myself as the girl on the left? ? Honestly sometimes I do … there are going to be things and people who will come into your life that will challenge you and you’ll find yourself sometimes forgetting who you are … lucky for me I have two things 1. A circle of people I respect and love who always force me to level up and remind me of who I am and 2. A relentless hunger for my potential and although I may have setbacks and moments where I allow things to come into my life that are not in my best interest, I know I will face down every single thing that gets in my way to get the success, the love, the life that I deserve … and I say I deserve because I’m willing to work my ass off to get each and everyone of the things I want for me and my daughter no matter what. ??❤️?? #relentless #idontplay #idontsettle #passionseeker #livethelifeyoulove #lovethelifeyoulive ——————————————– #stayinyourlane #imhereformine #lightthematch #alwaysinpursuit #relentless #fitmom #fitchick #girlswholift #momswholift #fitspo #weightloss #transformation #fueledbyherbalife #boss #mommymakeover #weightlosstransformation #beforeandafter #Herbalife #herbalife24 #fitness #liftheavy #liftshit #queenb

A post shared by Betsy Ayala (@queen_b_b) on

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: