Nešťastná nehoda: Bývala krásna modelka prišla o život! Na priechode pre chodcov ju zrazilo auto, ktorého vodič z miesta činu zbabelo zmizol!

Nedávno o svoj mladý život prišla aj bývalá misska Yana Lavrentevaová. Stalo sa tak nešťastnou náhodou, keď v štvrti Encino v Los Angeles prechádzala cez priechod pre chodcov.

Mladá žena nebola pri nehode mŕtva ihneď. Bola prevezená do nemocnice, no kvôli zraneniam, ktoré utrpela pri nehode po dvoch dňoch zomrela. Manžel bol zdrvený a k celej situácii sa nedokázal ani vyjadriť. Povedal však, že dúfa, že páchateľ si svoj trest odsedí. Nedokázal si predstaviť, ako to povie svojim dvom deťom a tiež je preňho nepredstaviteľné, že svoju manželku už nikdy nebude mať pri sebe. Ako sám tvrdí, boli veľmi šťastná rodina, ktorá mala všetko.

Yana sa po svojej modelingovej kariére zamerala na prácu, ktorá ju bavila a napĺňala. Živila sa ako detská logopedička. Kvôli tejto nehode a nepozornosti šoféra prišla Yana o život vo svojich tridsiatich rokoch. Na život bez nej si budú musieť zvykať jej dve deti a manžel, avšak na takúto obrovskú stratu je nemožné zvyknúť si a prijať ju úplne. Momentálne sa snaží celý prípad objasniť polícia.

Neprehliadnite: Matke sa narodilo dieťatko, ktoré malo škvrny po celom tele. Lekári jej povedali niečo, čo žiadna matka nechce počuť!