Nešťastná nehoda: Bývala krásna modelka prišla o život! Na priechode pre chodcov ju zrazilo auto, ktorého vodič z miesta činu zbabelo zmizol!

Nedávno o svoj mladý život prišla aj bývalá misska Yana Lavrentevaová. Stalo sa tak nešťastnou náhodou, keď v štvrti Encino v Los Angeles prechádzala cez priechod pre chodcov.

miss-modelka-kraska-nehoda-tragedia
instagram.com/yanochkaaa/

Život prináša rôzne udalosti a tragédie, ktoré by sme ani neočakávali. Tragické a náhle úmrtia blízkych ľudí sú jednou z najnáročnejších vecí, ktoré sa môže ich pozostalým stať. Nedávno o svoj mladý život prišla aj bývalá misska Yana Lavrentevaová. Stalo sa tak nešťastnou náhodou, keď v štvrti Encino v Los Angeles prechádzala cez priechod pre chodcov.

Yana bola matka dvoch detí. Mala šesťročného synčeka a štvorročnú dcérku. Mladá žena sa bola spolu so svojimi kamarátkami zabaviť v meste a pri prechádzaní cez prechod ju zrazilo auto. Pri celej nehode boli aj jej priateľky, ktoré hovorili, že vodič auta pri nehode auto nezastavil a dokonca ani len nespomalil. Yana si na prechode na chvíľku zastala, pretože ju boleli nohy. Bola to nešťastná náhoda, ktorá však Yanu stála život.

View this post on Instagram

Back to teen !

A post shared by Yana Lavr (@yanochkaaa) on

Nenechajte si újsť: Matka prišla do izby, kde ležal chorý syn spolu so psom. Pozri, čo spravil psík, keď matka pristúpila bližšie.

Pokračujte v čítaní príbehu na ďalšej strane nižšie: