Nerozdeliteľná dvojica. Vďaka sučke sa malé dievčatko vyrovnáva so stratou svojho otca.

Keď ľudia uvideli tento príbeh, dojalo ich to. Opäť sa otvorila téma, ako dokážu zvieratá pomôcť pri prekonávaní žiaľu a strate blízkych osôb.

depresie-strata otca-pomoc-pes-liek-strata otca
instagram.com/fern_and_juno/

Strata rodiča je pre dieťa jedna z najhorších vecí, aká sa mu môže stať. Puto, ktoré si deti so svojimi rodičmi vytvoria je nesmrteľné a prázdne miesto po zosnulom rodičovi nevie zaplniť nikto a nič. Existujú však spôsoby, ktoré môžu túto bolesť zo straty aspoň trochu zmierniť. Nad týmito spôsobmi sa musela zamyslieť aj mladá mamička Emily, ktorej náhle umrel manžel a otec jej dvoch dcér.

Rodina Taphousových sa rozhodla, že sa po strate svojho otca a manžela odsťahujú a začnú nový život. Emily sa nemohla pozerať na to, aký smútok prežívajú jej dve dcéry a preto premýšľala nad tým, ako im túto ťažkú situáciu môže uľahčiť. Napadlo ju, že si zaobstarajú šteniatko, ktoré by jej dcéram spríjemňovalo chvíle.

Neprehliadnite: Rodina zachránila tohto psíka pred istou smrťou. Ten sa svojím novým majiteľom zavďačil nenahraditeľným spôsobom.

Preto medzi sebou čoskoro privítali šteniatko buldoga Fern. Deti pri psíkovi začali prežívať omnoho viac radosti a šťastia a konečne sa začali opäť smiať a radovať.

Pokračujte v čítaní príbehu na ďalšej strane nižšie: