Krásne gesto pre mladomanželov. Kňaz spolu s hosťami dali mladému páru nečakaný dar a dojali nie len nevestu.

youtube.com

Jednou z najdôležitejších udalostí v živote ľudí je určite svadba. Oslava lásky dvoch zamilovaných ľudí. Už malé dievčatká snívajú o tom, že ich svadobný deň bude ten najkrajší, ten najdokonalejší. Kvety, výzdoba, šaty a vlastne celá organizácia svadby je veľmi náročná a vyčerpávajúca činnosť, avšak stojí to za to. Veď svadbu by mal mať človek v živote len jednu, tak nech je poriadna!

Tricie a Neil v írskom Kincasslagu takúto perfektnú svadbu aj skutočne zažili. Bola krásna a dojímavá najmä kvôli prekvapeniu, ktoré im uštedrili svadobní hostia. Po obrade im kňaz začal spievať katolícku hymnu „How Great Thou Art“, avšak nespieval ju sám. Postupne sa v kostole začali pridávať jednotliví hostia, až spoločne vytvorili „zbor“. Pesnička v ich podaní bola naozaj krásna a mladomanželia boli dojatí, čo pre nich dokázali vymyslieť ich priatelia.

Mohlo by vás zaujímať: Dievčatko sa stalo nevestou len ako 4ročné, vzal si ju 29 ročný muž. Rodičia dievčatka vôbec neboli proti.

youtube.com

Krásna výzdoba, dobré jedlo a dokonalé šaty sú neodmysliteľnou súčasťou svadby, avšak takéto gesto od priateľov nemôže nič nahradiť. Pre Tricie a Neila sa ich svadba aj vďaka tomuto prekvapeniu stala nezabudnuteľným a výnimočným dňom.

Mohlo by vás zaujímať: Rómska svadba, ako ju nepoznáte! Maloletí mladomanželia a luxus z ktorého vám padne sánka

Ak máte vo svojom okolí tiež páry, ktoré vás pozvali na svadbu a neviete čo by pre nich bol vhodný darček, nevadí. Niekedy je práve takéto nemateriálne gesto viac, ako akýkoľvek materiálny dar.

Mohlo by vás zaujímať: Mladomanželia na svôj veľký deň tak ľahko nezabudnú. Pozrite, čo sa stalo svedkovi priamo pri obrade!