Daniela Nekonečného mnohí poznali ako bezstarostného, no veľmi výrazného českého speváka a tanečníka. Málokto vedel, že Nekonečný je len pseudonym a jeho skutočné priezvisko je Konečný. Určite sa s týmto menom spája aj extravagantný štýl obliekania tohto speváka, obľuboval farebné flitre a žltú farbu, v ktorej bol neprehliadnuteľný. Rovnako ho môžete poznať aj z filmov, ako je napríklad Eliška má ráda divočinu.

Bohužiaľ, pred takmer vyše mesiacom opustil tento svet z dlho nevysvetliteľných príčin. Je síce pravdou, že herec trpel epilepsiou, no tá mu smrť nespôsobila. To, čo ho zabilo malo pôvod niekde úplne inde. Epilepsiu liečil, pravidelne užíval lieky, no herec trpel aj iným ochorením, o ktorom nikto nemal ani tušenia, dokonca ani on sám.

Čítajte tiež: Ako jediný prežil osudový let havarovaného lietadla do Etiópie. Teraz napísal status, v ktorom vyjadruje vdačnosť, že prežil

Jeho bývalá partnerka v rozhovore pre Blesk uviedla, že niekedy sa Daniel sťažoval na bolesť pripomínajúcu infarkt. Avšak ani jeden tomu nevenovali pozornosť, o skutočnej chorobe herca nevedeli, a tak tieto stavy pripisovali vedľajším účinkom liekov, ktoré herec bral. Taktiež si herec myslel, že to môže byť z prepracovania.

Skutočnú príčinu jeho smrti odhalila až pitva, ktorá potvrdila, že herec umrel dôsledkom vysokého tlaku, z ktorého mu opuchol mozog aj srdce. Verdiktom pitvy sa teda potvrdilo, že v smrti herca Daniela Nekonečného neboli zapletené žiadne drogy ani alkohol tak, ako to uvádzali mnohé zdroje.

Na Daniela Nekonečného všetci jeho kolegovia, aj bývalá partnerka, spomínajú s úsmevom. Stále si ho pripomínajú ako veselého človeka, ktorý prinášal radosť aj do života iných.

Mohlo vy vás zaujímať: Dôkaz, že aj zvieratá majú city ako ľudia. Keď psíkovi odviedli kravu, ktorá ho vychovalal, pustili sa mu slzy. Takto zareagoval, keď ju opäť uvidel