Nebol som dobrým manželom ani otcom. Psychológ mi poradil ako to môžem všetko napraviť.Podarilo sa!

Rawpixel.com/Bigstock.com

Viete ako sa hovorí: šťastná žena, šťastný chlap. Nikto nestojí o pohľad na stále deprimovanú a utrápenú ženu, ktorej sa nič nepáči a najradšej by svoj život vymenila. Určite ani jeden muž nemá náladu na takúto „hysterku“.

Pokiaľ to neberiete ešte tak vážne a takéto výkyvy nálady viete ukočírovať myšlienkov, že veď nie ste svoji, tak to hádam prejde. Ale čo ak je opak pravdou a vy už svoji budete? Čo potom? Rozvod? V dnešnej dobe je pomaly viac rozvodov ako svadieb. Čo za to môže? Častou príčinou sú ženy, ktoré sa nevedia kontrolovať a svoje pocity a emócie nechajú zo seba vyletovať, nechcú to kontrolovať, jednoducho tomu nechajú voľný priebeh. Lenže takéto správanie vedie iba k jedinému a to k tomu, že ich životy sa začnú rúcať ako domček z karát. Svojmu mužovi vedia zničiť život rôznymi vynachádzavými spôsobmi.

Všetci hovoria, že začiatky sú najkrajšie, ale ako je možné, že sa vie všetko tak zmeniť? Na začiatku je to tá najlepšia žena na svete , ale časom sa z nej stane „fúria“. Nikdy netreba mať prehnané očakávania, pretože človek bude neskôr sklamaný. Všetko čo robíme a konáme, má svôj dôvod, tak ako každá akcia vyvolá reakciu.

deagreez/Bigstock.com

Možno dôvod prečo vaša žena sa správa tak, ako sa správa, môže byť u vás. Vaše sebectvo z nej spravilo takú ženu, akú by nechcel mať žiaden muž doma. A vďaka tomu, že sa o ňu nezaujímate, vyvolávate v nej negatívne pocity. Nikto netvrdí, že vo vzťahu musia padať obrovské obety, ale malý kompromis nikdy nie je na škodu. Veď predsa ako sa hovorí , šťastná žena, ešte šťastnejší muž. Takáto žena si nebude hĺadať dôvod na hádku, nebude vás kontolovať na každom kroku a nebude vás haniť.

Mali by ste si dať záležať na jej šťastí, prinesie to želaný pokoj do vášho vzťahu. Zrazu sa budete cítiť slobodnejší a voľnejší a ona bude spokojná, že si vás bude pekne udržiavať podľa seba. Budete jej pasiou. Takže ešte raz si dobre pozrite tieto rady, či ste niečo nevynechali a porozmýšľajte nad tým, či vaše kroky boli dostatečné pre váš pokojný vzťah.