Simona Krainová sa zastala Dary Rolins a vyjadrila svoj názor na Rytmusa! Servítku si pred ústa nedávala !

instagram.com

Rytmus s Jasmínou Alagič svoj vzťah už dávno netaja a hrdo sa ním prezentujú na verejnosti. Denno-denne pridávajú na svoje sociálne siete láskyplné vyznania a spoločné fotky. Toto naštvalo Daru Rolins, jej fanúšikov a vyjadrila sa k tomu aj Simona Krainová.

Kamarátke Dary sa nepáčilo, že sa Rytmus stavia a vyjadruje k svojmu novému vzťahu tak, ako keby pre neho 7 rokov s Darou nič neznamenalo. Ako keby, ona pre neho nič neznamenala a všetko to zažíval po prvý raz. Preto pod jednu fotku na Instagrame, keď sa speváčka vyjadrovala k Rytmusovi a Jasmíne napísala jasný komentár: Je*e mu!

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking,

Čítajte tiež: Spoznali by ste dnes Irenku a Vlastičku z populárnej komédie ,, Dědictví aneb Kurvahošigutntág “ ?

Jej vyjadrenie nezostalo bez povšimnutia a Pluska.sk s ňou urobila krátky rozhovor na túto tému. Krainová sa vyjadrila, že nie je frajerstvo mať milión okuliarov a hodiniek, ale mať takt. Vraj chápe, že je zamilovaný a zo srdca im to praje. Podľa nej by si však mohol uvedomiť, že to jeho bývalú partnerku tak krátko po rozchode môže zraňovať. Myslí si, že taká obyčajná slušnosť by nemala chýbať žiadnemu človeku a že je to úplne komické, ale nič iné od neho vlastne ani nečakala.

Aký je váš názor na slová Simony Krainovej? Myslíte si, že je to naozaj skoro alebo že je to úplne v poriadku?

Zdroj: instagram.com/simonakrainova / instagram.com/dararolins_vermi

Nenechajte si újsť: Kontroverzná speváčka Conchita Wurst zmenila svoj imidž. Neuveríš ako vyzerá dnes!