Tak ten ju musel poriadne naštvať: Pozrite sa, čo spravila mladá žena s novým autom svojho ex.

Práve takýto prechod z lásky k nenávisti si prežila aj mladá žena z austrálskeho mesta Adelaide. Keď sa dozvedela, že ju jej priateľ podvádza, rozhodla sa situáciu riešiť veľmi rázne.

naštvať-nastvat-zena-nevera-auto-ex-nastvana
instagram.com/ddick0/

Často sa hovorí, že od lásky je k nenávisti len krôčik. Aj keď sa nám táto veta môže zdať v období silného zaľúbenia absurdná, niečo na nej pravdivé byť môže. Práve takýto prechod z lásky k nenávisti si prežila aj mladá žena z austrálskeho mesta Adelaide. Keď sa dozvedela, že ju jej priateľ podvádza, rozhodla sa situáciu riešiť veľmi rázne.

Hnev a sklamanie tejto oklamanej ženy si odniesol Mercedes-Benz S63 AMG Coupe, ktorý vlastnil jej ex-priateľ. Cena tohto auta je cca 180-tisíc amerických dolárov. Niet divu, že správa o priateľovej nevere ženu rozladila a naozaj veľmi nahnevala. V celej situácii nedokázala zachovať chladnú hlavu a začala konať veľmi skratovo.

Čítajte tiež: Odhalíme vám 8 faktorov, prečo vzniká vo vzťahu nevera. Dôvod číslo 4 je naozaj desivý…

Najprv na auto nasprejovala to, čo si o svojom priateľovi myslí. Nelichotivými nápismi posprejovala celé auto, aby všetci ľudia a najmä jej priateľ vedeli, čo si o ňom myslí. Na aute boli nápisy ako mužská štetka, šľapka, klamár, či podvodník. Toto ale mladej žene nestačilo a preto sa k auto vrátila a začala ho rozbíjať bejzbalovou pálkou.

Pokračujte nižšie v čítaní článku: