Na túto narodeninovú oslavu rodičia budú spomínať ešte dlho. Pozrite sa, čo spravilo dievčatko!

Narodeniny sú výnimočným dňom pre každého z nás. Radi ich oslavujeme každý rok, a to v sprievode zábavy, dobrého jedla a predovšetkým v kruhu blízkych.

narodeniny-oslava-party-rodicia-deti
youtube.com/It's a Buzz World

Narodeniny sú výnimočným dňom pre každého z nás. Radi ich oslavujeme každý rok, a to v sprievode zábavy, dobrého jedla a predovšetkým v kruhu blízkych. S rodinou a v dobrej nálade chcel svoje narodeniny stráviť aj tento muž. Avšak, prišiel nečakaný moment, ktorý nikto nečakal.

Tento otec to má doma skutočne veselé. So svojou manželkou doma vychovávajú spolu šesť dievčat – jednu staršiu dcéru a pätoro mladších dievčat. Všetci sa doma zišli v tento výnimočný deň, aby otcovi popriali všetko najlepšie a zaspievali známu narodeninovú pieseň Happy Birthday“. Manželka chcela  krásnu rodinnú chvíľu zachytiť na videu, ale netušila, čo sa stane po tom, keď otec sfúkne sviečky na torte. Jednu z dcér táto udalosť veľmi vzala. Na jej reakcii sa dobre zabavíte.

Mohlo vy vás zaujímať: Matka nechala svoje dieťa v opustenom dome. Keď sa tam po desaťročí vrátili, neverila vlastným očiam

Mohlo vy vás zaujímať: Svojmu mužovi neverila, preto umiestnila do obyvačky kameru ako sa stará o ich spoločné dieťa. To, čo videla ju…