Test na obrázku o vás odhalí, čo je vašou najväčšou slabosťou vo vzťahoch! Čo ste zbadali ako prvé ?

themindsjournal.com

Každý z nás má nejakú slabosť. Nie je to ani naša chyba. Rovnako ako sa rodíme s talentami a rôznymi schopnosťami zvládať niečo lepšie ako ostatní sa rodíme aj s chybami a nedostatkami. Dnes vám ukážeme, ako odhaliť vašu najväčšiu slabosť ohľadom vzťahov a lásky, avšak to, ako na nej budete pracovať je už čisto na vás.

My vám môžeme otvoriť oči, no prvý krok k náprave je vždy na vašej strane. Na odhalenie bude stačiť len jediný obrázok, ktorý o vás vypovie viac než si myslíte. Nakoniec budete z výsledku možno sami prekvapení. Pozorne sa zahľaďte na obrázok pred vami a odpovedzte si vnútorne na otázku: „Čo som zbadal na maľbe ako prvé.“ Jednoducho, čo upútalo najväčšmi vašu pozornosť a zrak a podvedomie.

themindsjournal.com

MUŽ V ČERVENOM:
Ak je to práve muž v červenom, ktorý vás oslovil najviac znamená to, že na vašu polovičku nemáte  dostatok času. Váš život je nesmierne uponáhľaný a zaneprázdnený. Práca, partner či rodina, všetko má vo vašom živote svoje miesto. Ono to môže byť niekedy aj výhodou avšak ak si plánujete založiť vlastnú rodinu, mali by ste si vedieť na svojho partnera vyčleniť omnoho viac času. Dopriať si spoločne výlety a večery len vo dvojke. Viac sa spoznávať, inak môže prísť trpké sklamanie. Pokiaľ si to neviete inak zariadiť, mali by ste si položiť otázku, či to s vašim partnerom myslíte naozaj vážne, lebo ako sa hovorí: „Kto chce, ten si čas nájde a kto nie, nájde si dôvod.“

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: